Чоловіча парасоля напівавтомат від т. м. "Срібний Дощ" - солідний захисник від дощу.
Одним з необхідних кожному чоловікові аксесуарів є парасолька. Парасолька не тільки захищає від негоди, але і робить його власника стильним і сучасним.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцної нікельованої сталі, що виключає корозію.

Потовщена ніжка і зручна прогумована ручка.

Чоловіча парасолька напівавтомат від фірми "Срібний Дощ" буде гарним подарунком солідному чоловікові.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки, а так само не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Хромована сталь |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Хромована сталь |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 580 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴













