Модний і елегантний парасолька от т.м. "Romit" з якісним каркасом і красивим малюнком.
Чудовий зонт повний автомат із красивою забарвленням "Ейфелевої вежі" потішать чарівних дівчат цього сезону.
Ця колекція парасольок йде в пакованні по 12 шт. і має 4 різного кольору.


Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має в наявності 9 спиць із трьох складників: метал, вуглепластик і пластик. Завдяки такому поєднанню парасолька може витримувати пориви вітру.

Важливу роль відіграє і функціональність парасольок. Переваги системи повний автомат полягає у зручності їх відкривання/закривання: досить просто однією рукою натиснути кнопку на ручці виробу та парасольку миттєво розкриється. Ручка прогумована та її зручно тримати в руці.

Склепіння парасольки виготовлене з практичного та довговічного матеріалу — сатину.
Кожна парасолька цієї серії упаковується в гарну коробку, тому вона чудово підійде як практичний і стильний подарунок близькій людині.

Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romit |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴












