Однотонна парасолька напівавтомат на 10 спиць системи "анти-вітер" від фірми "Bellissimo".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 10 спиць з карбону і пластику, запобігають пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Маленька, але зручна прогумована ручка.

Парасольки мають шість різних відтінків.


З питань оптової закупівлі даної моделі, звертайтеся до менеджеру.
Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 420 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴








