Жіноча парасолька напівавтомат з метеликами від фірми "SL"
- В наявності
- Код: 0499/4
459 ₴
390 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасоля напівавтомат на 10 спиць від торгової марки SL - якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 10 спиць з сталі, фибегласса і пластику. Дана конструкція запобігає ушкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Потовщена ніжка і зручна ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Модель має шість різних відтінків.

Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.

Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 475 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴












