Дитяча парасолька - тростина з великими машинами потішить вашу дитину своєю якістю та візерунковим принтом.
З питань гуртової закупівлі цієї моделі звертайтеся до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений з стали з покриттям, що запобігає корозії.
Спиця з пластику, що надає парасольці легкості та міцності.

Пластикова ручка гачком.

В пакованні дванадцять і кілька малюнків і відтінків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴






