Жіноча парасолька напівавтомат із фото міст від фірми "Lantana".
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 9 спиць з вуглепластика та пластику, що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Потовщена ніжка та зручна маленька пластикова ручка, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

В пакованні дванадцять штук, і Одинадцять різних кольорів.


Щоб уникнути псування купола парасольки, рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Обладнаний системою "анти вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 475 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












