Дитяча парасолька для хлопця на 4-8 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 8 карбонових спиць.

Пластикова ручка гачком.
Уход.
Материал купола зонта нужно беречь от острых и раскаленных предметов.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴








