Дитяча прозора парасолька з для хлопчика на 4-7 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Зонт має в наявності 8 пластикових спиць.

Парасолька має пластикову ручку гачком.


Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Діаметр купола парасольки | 74 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












