Чоловіча парасоля автомат від фірми "Срібний Дощ".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 10 спиць з фібергласса і пластику, що надає йому хорошу вітростійкість.

Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Зручний дизайн пластикової ручки під колір купола.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук.
Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 445 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴











