Підліткова парасолька напівавтомат на 8 карбонових спиць від фірми "Mario" #603
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: MR-603
201 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Парасолька напівавтомат з молодіжним дизайном від фірми "Mario".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Купол парасольки містить 8 карбонових спиць та пластикового закінчення.

Потовщена ніжка і зручний дизайн маленької ручки.

Парасольки упаковані в коробку по дванадцять штук, де кілька відтінків.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 370 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.














