Чорна парасоля повний автомат від фірми "Susino " якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 16 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.

Завдяки даному каркасу парасоля має хорошу вітростійкість.
Стовщена ніжка і зручна пластикова ручка дозволяє добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Особливість: Оснащений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 600 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴








