Парасолька дитяча "Mario" для хлопчика з машинками на 5-10 років
- В наявності
- Код: MR-011D/4
276 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча парасолька тростина із зображенням з мультфільму "Тачки" на 5-10 років з великим куполом.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має 8 пластикових спиць.

Пластикова ручка гачком.
Парасоля має кілька відтінків та візерунків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритим до повного висихання. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 270 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 72 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴








