Міні парасолька автомат в 4 складання довжиною 23 сантиметри з полегшеним каркасом.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальний сплав спиці, робить його міцним і легким. Два крайнє елемента спиці виготовлені з карбону і скловолокна що дає каркаса можливість вигинатися від вітру і залишатися при цьому цілим.

Потовщена ніжка і маленька ручка.

Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 340 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 23 см |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
| Основні | |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Скловолокно, Карбон, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴






