Жіноча парасолька напывавтома від торгової марки "Lantana".
Модель має шість різних відтінків та візерунків. Запакована в коробку по дванадцять штук.
Мінімальне замовлення шість штук різних відтінків, як на фото.

Пластикова ручка.

Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 9 карбонових спиць та платикове закінчення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












