


Дитяча парасоля для хлопчика на 3-5 років від фірми "Top Rain"
- Готово до відправки
- Код: 0142
241 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча парасоля тростина на 3-5 років від фірми "Top Rain", порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 8 пластикових спиць.

Парасолька має пластикову ручку гачком.
Модель має декілька різних візерунків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 47 см |
| Довжина у складеному вигляді | 65 см |
| Діаметр купола парасольки | 78 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴



