Жіноча парасолька напівавтомат від фірми "SL" на 8 карбонових спиць.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має 8 карбонових спиць і пластикове закінчення.

Завдяки такому поєднанню спиць каркас може витримувати пориви вітру.

Потовщена ніжка та зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Модель має шість візерунків.

Особливість: Обладнаний системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушіть парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 56 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 385 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴






