Компактна чорна парасолька напівавтомат від фірми "SL"
- В наявності
- Код: 03012
424 ₴
369 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна парасолька напівавтомат на 8 спиць від фірми "SL".
Кожна парасолька від фірми "SL" випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу.
Каркас парасольки виготовлений з якісної сталі, яка вкрита покриттям виключає виникнення корозії, і спиці з карбону системи "антивітер".

Завдяки такому каркасу, парасолька залишається цілою навіть якщо виверне порив вітру.
Парасоля має потовщену ніжку і маленьку пластикову ручку.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 390 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| характеристика | |
| Довжина стрижня парасольки | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴










