Маленька і легка, однотонна парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини чи жінки й не займе там багато місця.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 6 металевих спиць та пластикового закінчення.

Завдяки такому поєднанню спиць, парасолька витримує пориви вітру, і навіть якщо її виверне – каркас залишиться цілим.
Висока щільність тканини, плюс тефлонове покриття, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Парасолька має маленьку ручку.
![]()
Модель має декілька відтінків.
![]()
![]()
Довжина футляра 21 сантиметр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 250 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 19 см |
| Діаметр купола парасольки | 93 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴








