Парасолька напівавтомат "ретро" на 10 карбонових спиць
- В наявності
- Код: 0523
473 ₴
402 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць, якісний захисник від дощу та вітру від фірми "Feelling Rain".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 10 карбонових спиць та пластикове закінчення.

Потовщена ніжка і зручна ручка добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
Модель має три візерунки.
Щоб уникнути псування купола парасольку, рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 420 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴








