Парасолька напівавтомат на 9 спиць з фібергласу від фірми "Fiaba".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць і складається з трьох компонентів: металу, фібергласу та пластикове закінчення.

Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Зручний дизайн пластикової ручки.
Модель має де кілька різних візерунків.
![]()
Зручний чохол.
![]()
Особливість: Оснащений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати його відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴








