



Парасолька тростина з метеликами від фірми "Swifts"
- В наявності
- Код: 0331/3
263 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барвиста парасолька тростину на 8 спиць.
Каркас парасольки виготовлений з міцних матеріалів. Парасоля має в наявності 8 металевих спиць.

Модель має чотири різні відтінків і малюнків.

Парасолі мають пластикову ручку в колір візерунка.

Бренд: SWIFTS
Механізм: напівавтомат
Конструкція: тростинка
Довжина складеної парасольки: 82 см.
Довжина спиці: 58 см.
Розмір розкритого купола: 99 см.
Вага парасольки: 320 г
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: полівініл
Матеріал ручки: гачок, пластик
Кількість спиць: 8
Догляд.
Матеріал купола потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swifts |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 320 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴



