Чорний парасольку тростину на 16 спиці від фірми "Eso Fecske" якісний захисник від дощу в негоду.
Каркас парасольки повністю виготовлений з якісних матеріалів. Він здатний протистояти сильним вітрам і злив. Парасолька налічує 16 спиць з пластику!


Пластикова, прогумована ручка і надійний металевий стрижень добре утримує купол парасольки при пориві вітру.

Купол парасольки має хорошу форму.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Пластик |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 680 г |
| Довжина спиці | 74 см |
| Довжина у складеному вигляді | 101 см |
| Діаметр купола парасольки | 132 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.









