Складна механічна парасолька зворотного складання з куполом 123 см #01831/1
- В наявності
- Код: 01831/1
481 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічна парасолька на 10 спиць і куполом 123 сантиметри від фірми Feeling Rain.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 10 сталевих спиць системи "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Завдяки тому, що спиця парасольки складається в інший бік, каркас може витримує значні пориви вітру.

Також парасолька має довгий і товстий стрижень, що дозволяє добре утримувати великий купол при поривах вітру. Пластикова ручка.

Модель має де кілька відтінків.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості q довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить строк експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 70 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 123 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴








