Парасолька напівавтомат на 8 спиць з карбону гарний та якісний захисник від дощу та вітру від фірми "Toprain".
Каркас парасольки виготовлений із міцних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має в наявності 8 спиць з карбону і пластику що запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру.

Потовщена ніжка і проста зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ.
-
Довжина у складеному вигляді 30 см
-
Діаметр купола парасольки 97 см
-
Довжина спиці 55 см
-
Вага парасолі 350 г
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню зонтика під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴








