Парасолька напівавтомат від т. м. Toprain на 8 спиць.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 спиць які складаться з трьох складових: метал, карбон, пластик.
![]()
Низ парасолі має сріблясте просочення.
Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Модель має шість відтінків.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить строк експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 360 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



