Жіноча парасолька Toprain напівавтомат з срібом зсередини на 10 спиць #0124/4
- В наявності
- Код: 0124/4
613 ₴
521 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць від фірми "Toprain", це якісний захист від дощу та вітру.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має в наявності 10 спиць з вуглепластику і пластику що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Висока щільність тканини купола плюс тефлонове покриття і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Ця парасолька має купол діаметром 100 см, що забезпечує достатній простір для захисту від дощу.
Довжина спиці становить 54 см - це оптимальна довжина, яка забезпечує достатню міцність та стабільність парасольки під час використання.
Довжина у складеному вигляді становить всього 31 см, що робить її компактною і зручною для перенесення в сумці чи рюкзаку.
Загальна вага парасольки становить 450 г, що є легкою і не надто навантажує під час носіння.
Потовщена ніжка і зручна платикова ручка добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольку, рекомендуємо носити в чохлі.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴








