Жіноча парасолька Bellissimo напівавтомат із візерунком зсередини на 10 спиць #019301/1
- В наявності
- Код: #019301/1
591 ₴
502 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат Bellissimo на 10 спиць із вуглепластику з пластиковим закінченням, гарний і надійний захисник від дощу та вітру.
Парасолька від дощу торгової марки "Bellissimo" простий і зручний в експлуатації.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має в наявності 10 спиць зі сталі, вуглепластику та пластику.

Висока щільність тканини купола, плюс срібне напилення зсередини надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Стовщена ніжка та зручна прогумована ручка під колір парасольки добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Розміри.
-
Діаметр купола - 102 см
-
Довжина спиці - 55 см
-
Довжина в складеному вигляді - 33 см
-
Вага - 495 г
Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 495 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴










