



Жіночий напівавтомат парасолька Toprain з кульбабою #0629
- В наявності
- Код: 0629
643 ₴
547 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат на 9 спиць з вуглепластику від фірми "Toprain".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 9 спиць з вуглепластику і пластику що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.

Новий дизайн прогумованої ручки, приємно тримати в руці.

Розміри.
-
Діаметр купола - 94 см
-
Довжина спиці - 56 см
-
Довжина в складеному вигляді - 32 см
-
Вага - 460 г
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴



