Маленька механічна парасолька на 8 карбонових спиць від фірми "Eso Fecske".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.

Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Розміри.
-
Діаметр купола - 100 см
-
Довжина спиці - 54 см
-
Довжина в складеному вигляді - 25 см
-
Вага - 290 г
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 290 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 25 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴







