Красива жіноча парасолька хамелеон на 10 спиць з вуглепластику від фірми "Bellissimo".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має в наявності 10 спиць з фібергласу що надає йому хорошу вітростійкість.

Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Гарний дизайн пластикової ручки під колір купола.

Розміри.
-
Діаметр купола - 98 см
-
Довжина спиці - 56 см
-
Довжина в складеному вигляді - 32 см
-
Вага - 480 г
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить строк експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴







