Маленька і легка, жіноча механічна парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини чи жінки й не займе там багато місця.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.
Парасолька має в наявності 8 полегшених спиць зі сплаву сталі та алюмінію, а закінчення зі скловолокна.

Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Парасолька має маленьку зручну гумову ручку.

Однотонна парасолька має кілька відтінків і упакована в коробку по дванадцять штук.

Парасолька на стільки маленька, що може поміститися навіть у кишені джинсів.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 18 см |
| Діаметр купола парасольки | 93 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.




