Жіноча парасоля напівавтомат "Toprain" на 8 спиць.
Пластикова ручка.

Металева спиця з пластіковім закінченням.

В упаковці різні забарвлення.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Наявність чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Вага парасольки | 360 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.











