

Дитяча складна парасолька Toprain напівавтомат з котиками на 10 - 16 років #020895
- В наявності
- Код: #02089/5
448 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька напівавтомат для школяра від фірми Toprain.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Купол парасольки містить 8 карбонових спиць і пластикового закінчення.
Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової ручки.

Розміри.
-
Діаметр купола - 97 см
-
Довжина спиці - 55 см
-
Довжина в складеному вигляді - 30 см
-
Вага - 365 г
Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 365 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴




