Жіноча парасолька Bellissimo хамелеон напівавтомат на 10 спиць #01094
- В наявності
- Код: #01094
602 ₴
511 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат хамелеон від фірми "Bellissimo" - гарний та якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Купол парасольки містить 10 спиць з фібергласу системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.

Зручний дизайн пластикової ручки добре утримує парасольку при проривах вітру.

Розміри.
-
Діаметр купола - 96 см
-
Довжина спиці - 56 см
-
Довжина в складеному вигляді - 32 см
-
Вага - 470 г
Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить час експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 470 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал купола | хамелеон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴








