Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фібергласу від фірми "Bellissimo" надійний захист від дощу та вітру.
Каркас парасолі виготовлений з високоміцних матеріалів, сталь вкрита покриттям виключає корозію, і спиці з фібергласу системи "антивітер".

Парасоля має потовщену ніжку і зручну ручку.

Щоб уникнути псування купола носіть парасольку в чохлі.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 36 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.











