Парасоля жіноча Toprain напівавтомат 10 спиць #05433
- В наявності
- Код: #0543/3
613 ₴
521 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат від Toprain, гарний та надійний захисник від дощу та вітру.
Парасолька від дощу торгової марки "Toprain" проста й зручна в експлуатації.
Каркас парасолі виготовлений із високоміцних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасоля має в наявності 10 спиць зі сталі, фібергласу та пластику.

Зручна пластикова ручка добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Розміри.
-
Діаметр купола - 100 см
-
Довжина спиці - 56 см
-
Довжина в складеному вигляді - 32 см
-
Вага - 485 г
Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушіть парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴








