Парасолька жіноча Bellissimo 10 спиць напівавтомат із зоряним небом зсередини #0193028
- В наявності
- Код: 019302/8
613 ₴
521 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зонтик т.м. "Bellissimo" - гарний і якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має в наявності 10 спиць із трьох складових: метал, фіберглас, пластик, що робить її міцною та стійкою до вітру.

Потовщена ніжка та зручна ручка під колір парасольки добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Характеристики:
Розмір відкритого купола: 101 см (діаметр)
Довжина у складеному вигляді: 32 см
Вага: 485 г
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушіть парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Рожевий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 101 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴









