Чоловіча парасоля напівавтомат з клапаном проти вітру від Срібний дощ
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: CD24-307W
263 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна парасоля напівавтомат від фірми "Срібний Дощ" якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з металу, фибергласса і пластикового закінчення.

Завдяки даному каркасу парасоля має хорошу вітро-стійкість.
Стовщена ніжка і зручна пластикову ручка дозволяє добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Особливість: Оснащений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴










