1 день




Парасоля від дощу Lantana.
Насолоджуйтесь дощем з комфортом та стилем завдяки парасолі від Lantana. Напівавтоматична система зручності, 9 якісних спиць антивітер, зручна ручка та чохол з шнурівкою для легкості в носінні. Діаметр відкритого купола - 98 см, а в складеному вигляді лише 33 см. Легка вага всього 450 грамів.
Особливості:
Напівавтоматична система
9 якісних спиць антивітер
Зручна ручка
Чохол з шнурівкою для зберігання
Діаметр відкритого купола: 98 см
Довжина в складеному вигляді: 33 см
Вага: 450 г
Зробіть дощ стильним разом з Lantana!
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить час експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lantana |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴



