

Однотонна дитяча парасолька Calm Rain тростина #10395
- В наявності
- Код: N 1039/5
267 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча парасолька тростиною на 4-8 років від фірми Calm Rain.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів.
Парасолька має 8 карбонових спиць.

Пластикова ручка в колір купола. Край парасолі обшитий стрічкою іншого кольору.
Характеристики:
Розмір відкритого купола: 84 см (діаметр)
Довжина у складеному вигляді: 67 см
Вага: 260 г
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Calm Rain |
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 50 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴



