Чоловіча парасоля автомат THEBEST чорна 10 спиць #0527
- В наявності
- Код: 0527
613 ₴
533 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча парасоля автомат на 10 спиць "антивітер" від фірми "THEBEST" надійний захист від дощу та вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів, сталь вкрита покриттям виключає корозію, карбону та пластику.
Завдяки такому поєднанню матеріалів каркас парасольки витримує пориви вітру.
Парасолька має просту і зручну пластикову ручку і потовщену ніжку що дозволяє добре утримувати великий купол парасольки при вітрі.


Розміри.
Діаметр купола - 102 см
Довжина спиці – 57 см
Довжина у складеному вигляді – 33 см
Вага – 500 г
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| характеристика | |
| Довжина стрижня парасольки | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴











