Жіноча парасоля автомат на 9 спиць від фірми "Susino", це якісний захист від дощу та вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з вуглепластика і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Висока щільність тканини купола плюс тефлонове покриття і передове якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Стовщена ніжка і зручна платікових ручка, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
Упаковані парасольки в коробку по дванадцять штук де один візерунок і кілька відтінків.
Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Оснащений системою "Анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Ваш парасольку відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



