Чорна парасолька напівавтомат на 8 спиць від фірми "Fiaba".
Каркас парасольки виготовлений з якісної сталі, яка вкрита покриттям виключає виникнення корозії, і спиці з карбону системи "антивітер".

Парасоля має потовщену ніжку і маленьку пластикову ручку.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 375 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| характеристика | |
| Довжина стрижня парасольки | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.








