Чоловіча парасоля автомат 16 потрійних карбонових спиць від "Срібний Дощ"
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: CD24-1600
372 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чорна парасоля повний автомат від фірми "Срібний дощ" якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 16 спиць з металу, карбону і пластикового закінчення.
Завдяки даному каркасу парасоля витримує пориви вітру.
Зручна пластикова ручка дозволяє добре утримує купол парасольки при проривах вітру.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 600 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.













