



Парасолька автомат Bellissimo на 10 подвіних шпиць #06345
- В наявності
- Код: 0634/5
648 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ласкаво просимо у світ стильних та надійних парасолей.
Жіноча парасоля від Bellissimo — ідеальний вибір для дощової погоди.
Парасолька від фірми Bellissimo поєднує елегантний дизайн і функціональність. Її купол, виготовлений з міцної тканини з водовідштовхувальним просоченням, гарантує надійний захист від вологи. 10 подвійних карбонових спиць надають конструкції легкості та міцності, що робить її стійкою до вітру. Частина спиці виготовлена в колір купола.

Автоматичне відкриття дозволяє швидко й зручно використовувати парасолю, а прогумована ручка забезпечує зручний хват, не ковзає в руках. Завдяки стильному вигляду, ця парасоля стане не тільки практичним аксесуаром, а й елегантним доповненням вашого образу.

Характеристики:
Бренд: "Bellissimo"
Механізм: Автомат
Кількість спиць: 10
Матеріал спиць: Карбон
Система антивітер: Так
Тип тканини купола: Поліестер
Матеріал ручки: Пластик
Довжина парасольки у складеному вигляді: 33 см
Довжина спиці: 57 см
Довжина стійки парасольки в розкритому вигляді: 60 см
Діаметр розкритого купола: 102 см
Вага парасольки: 500 г
Парасоля має чохол.
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушіть парасолька у відкритому вигляді до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴



