Однотона парасоля повний автомат від торгової марки "Susino".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 10 подвійних карбонових спиць.

Завдяки такому каркаса парасолька має хорошу вітро-стійкість.

Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка.
Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук, де декілька відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 435 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










