Чоловіча парасолька автомат від фірми "Universal" #0509A
- Готово до відправки
- Код: 0509A
438 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча парасолька автомат на 9 вуглепластикових спиць від фірми "Universal", це надійний захист від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів; сталь вкрита покриттям виключає корозію, і спиці з вуглепластика і пластику.

Зручна пластикова ручка підлозі-гачком.

Щоб уникнути псування купола носити парасольку в чохлі і висушений.
З питань оптової закупівлі даної моделі, звертайтеся до менеджеру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Скловолокно, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 470 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴











