Дитячий прозорий парасолька з єдинорогами на 4-7 років потішить і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
З питань гуртової закупівлі цієї моделі звертайтеся до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів.
Парасолька має 8 пластикових спиць.

Парасолька має пластикову ручку гачком.


Парасольки йдуть у пакованні по дванадцять штук, де чотири різні окантовки й один візерунок.
Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴







