Чорна парасоля на 24 карбонові спиці.
Каркас парасольки повністю виготовлений з якісних матеріалів.
Він здатний протистояти вітрам і зливам. Каркас парасолі налічує 24 карбонові спиці!

Дерев'яна ручка.

Парасолька має зручний чохол для носіння через плече.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Колір | Чорний |
| Кількість спиць куполу | 24 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 700 г |
| Довжина спиці | 66 см |
| Довжина у складеному вигляді | 95 см |
| Діаметр купола парасольки | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.








