1 день
Парасоля жіноча напівавтомат Toprain чорна з подвійною тканиною R 0134
- Готово до відправки
- Код: R 0134
564 ₴
480 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Красива жіноча парасолька з подвійною тканиною на 9 спиць з вуглепластика від фірми "Toprain ".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 9 спиць з вуглепластика і пластику, що надає йому хорошу вітростійкість.

Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Зручний дизайн ручки.

Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 550 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴








